Martijn Leopardi, 31 jaar en geboren in Leiden. Een nieuw talent waar we nog niet veel van gehoord hebben. Martijn heeft pas een korte zangcarrière maar heeft genoeg in zich om dit te laten slagen.
Wat begon als een grapje in Tante Roosje in Amsterdam is uitgegroeid tot een passie voor de muziek en het optreden. Even met vrienden een borrel doen. Waar hij spontaan van de dj een microfoon in zijn handen kreeg. “ Maar ik wil dan wel een huisje op wielen”. Is wat hij zong. Dit werd door zijn vrienden gefilmd en kwam terecht in de muziekwereld.
Zo ook bij Zanger Alex. Zo werd Martijn uitgenodigd om een liedje te komen zingen bij Alex thuis. Waar hij het nummer Adio Amore samen met Alex zong. Hierna werd Martijn meegevraagd naar meerdere optredens waar voor hem het zingen een serieuze wending kreeg. Hier werd de liefde voor het optreden geboren.
Door de juiste mensen om zich heen is de passie nu uitgegroeid tot zelfstandig optreden. Het optreden waar Martijn zoveel kracht uit haalt. Van live streams tot aan kroegjes. Van feesten bij strandtenten tot privé feesten. Martijn is zijn eerste meters in de muziekwereld gaan maken. Waar gaat dit avontuur eindigen?
Hij had nooit gedacht dit te gaan doen. Maar met je stem mensen gelukkig maken is volgens Martijn het mooiste wat er is.
Boeken?
Vraag geheel vrijblijvend en eenvoudig een offerte aan.
Offerte opvragenHeeft u vragen? Of liever direct telefonisch contact?
FM-Events zekerheden